Ostali sportovi

KO SE POSLEDNJI SMEJE: Crnogorski golman rugao se srpskim vaterpolistima, na kraju skoro zaplakao

Objavljeno: 27.07.2014 | 02:51Izvor: Kurir

Golman crnogorske vaterpolo reprezentacije Zdravko Radić potvrdio je na meču protiv Srbije čuvenu narodnu "ko se poslednji smeje, najslađe se smeje".

Srbija je savladala Crnogorce 10:9 u polufinalu Evropskog prvenstva posle fantastičnog preokreta, a Radić je osim sportskog poraza morao da nauči i lekciju iz ponašanja.

Pri dominaciji "Ajkula" u prvom poluvremenu Radić je lako uhvatio lob udarac Miloša Ćuka, a potom se podrugljivo nasmejao.

Osveta je stigla u finišu meča. Miloš Ćuk je savladao Radića fatastičnim pogotkom sa devet metara za izjednačenje 9:9, da bi posle gola Nikića 10:9 Radić skoro zaplakao.

Pratite najnovije vesti putem naše Facebook stranice, Twitter-a ili preko Android aplikcije na vašim telefonima.