Fudbal

Postigao gol, a onda je isključen, jer je navijačima pokazao zadnjicu

Objavljeno: 25.12.2014 | 00:38Izvor: Kurir

On je prišao tribini gde su bili smešteni navijači domaćeg tima i pokazao im zadnjicu, a od sudije je nagrađen isključenjem.

LISABON - Fudbaler portugalskog drugoligaša Fremundea Deli Gbale obrukao se na meču sa Čavesom, pošto je posle postignutog gola za svoj tim pokazao zadnjicu navijačima protivničkog tima zbog čega je dobio crveni karton.

Gbale je ušao u igru u 46. minutu meča 20. kola druge portugalske lige. On je u 83. minutu postigao gol za Fremunde i izjednačio na 1:1. Međutim, fudbaler iz Obale Slonovače je potom napravio neviđenu glupost.

Utakmica je na kraju završena bez pobednika, 1:1.

Pratite najnovije vesti putem naše Facebook stranice, Twitter-a ili preko Android aplikcije na vašim telefonima.