Fudbal

Partizan - Cirih 2:2! Dva penala, autogol i gol Kojića!

Objavljeno: 27.01.2015 | 16:05Izvor: Telegraf.rs

Posle ubedljivog poraza od Dinama u prvom meču u Turskoh, crno-beli su zabeležili remi

Fudbaleri Parizana odigrali su nerešeno u drugom pripremnom meču u Turskoj. Iako su loše počeli meč protiv Ciriha, konačan rezultat bio je 2:2.

Utakmica je počela u 14.30h po našem vremenu, a već posle 10 minuta crno-beli su gubili sa 2:0.

Strelci su bili Sadiku u 4. minutu iz penala i Ćirković autogol u 10. minutu. Takođe, Danko Lazović je dobio žuti karton u 13. minutu.

Ono što je trener istakao na meču protiv Dinama iz Moskve, a to je slaba odbrana i ovog puta dobija svoj epilog.

Ipak, Nikola Ninković je uspeo da umanji prednost Ciriha ru 30. minutu, a izjednačenje je stiglo početkom drugog poluvremena, kada je sa penala bio precizan Nemanja Kojić.

Sastavi ekipa:

Partizan: Lukač, Pauljević, Petrović, Ilic Branko, Ćirković, Drinčić, Brašanac, Babović, Ninković, Škuletić, Lazović.
Klupa: Kljajić, Stevanović, Volkov, Marković, Petrovic Ivan,Živković Andrija, Marinković, Grbić, Kojić.
Trener: Marko Nikolić.

Cirih: Da Costa, Elvedi, Đimšiti, Schneuwly, Sadiku, Buff, Koch, Kajević, Brunner Maurice, Kecojević, Schonbachler.
Klupa: Graf, Chiumiento, Nef, Gautreaux, Brunner Cedric, Sarr, Favre, Oberlin, Rodriguez.
Trener: Urs Mejer

Pratite najnovije vesti putem naše Facebook stranice, Twitter-a ili preko Android aplikcije na vašim telefonima.