PREUZMITE medio.rs ANDROID APLIKACIJU

Đoković izgubio prvi set, drama i u drugom!

Objavljeno: 06.07.2015 18:55Izvor: Telegraf.rs

Dva naša predstavnika su ispala sa Vimbldona, ostao je u igri samo još Nole

Najbolji svetski teniser Novak Đoković igra meč 1/8 finala protiv Kevina Andersona iz Južne Afrike.

Novak Đoković – Kevin Anderson 6:7 (6:8)

II Set

5:6 Anderson i dalje servira neverovatno, ostvario je 19 asova naspram samo 6 koliko je napravio Đoković

4:4 I dalje se igra egal i posle brejkova na startu svaki igrač uzima svoj servis gem..

3:3 Pa zatim sledi izjednačenje..

2:3 Nole se konačno budi i vraća brejk..

1:3 Potpuno neverovatno igra Anderson, agresivno, hrabro i to je donelo rezultat. Uspeo je da napravi brejk i povede.

1:2 Južno Afrikanac nastavlja sa dobrim i agresivnim igrama i vodi protiv Novaka.

I set

Taj brejk..

6:8 Čudo se desilo Anderson je osvojio prvi set

6:6 Novak nikako da prelomi a Anderson servira kao nikada do sada

5:4 Velika borba se vodi na terenu broj jedan a momak iz Južne Afrike je pokazao da je veoma žilav..

3:4 Anderson je uspeo da izjednači i da povede

3:1 Novak je uspeo da uzme mini brejk Andersonu i povede

6:6. Ušlo se u taj brejk

6:5 Izgleda da će ovaj set u taj brejk, jer nema promena po pitanju brejkova.

5:4 Đoković ima priliku da brejkom uzme set, kao što je mnogo puta radio do sada. Međutim nije uspeo ikao je imao 0:30.

4:3 Svaki igrač je siguran na svoj servis gem. Pogotovo je Anderson siguran jer je samo jedan poen izgubio do sada.

3:2 I dalje Novak ne može da napravi brejk jer rival igra veoma dobro. Sa druge strane Anderson ga je namučio jer je naš as morao da spasava dve brejk lopte.

2:1 Posle prva tri gema i dalje nema brejka i obojica igrača uzimaju gem na svoj servis.

Evo kako su igrali Jelena i Viktor.

Jelena Janković – Agnješka Radvanska 5:7, 4:6

II SET

4:6 Iako je imala 0:30 na servis protivnice, nije uspela Jelena Janković. Završava Vimbldon u osmini finala.

4:5 Neverovatno i već viđeno. Jelena je ostala bez udarca kada je trebalo, moraće da oduzme servis inače je izgubila meč.

4:4 Budi se Jelena. U pravo vreme vraća brejk. Može li da ponovi preokret iz prethodne runde?

2:3 Taman kad se činilo da je Jelana ustalila servis, izgubila je “svoj” gem. U velikim problemima srpska teniserka.

1:1 Za sada, svako drži svoj servis.

I SET

5:7 Ovog puta nije imala snage Jankovićeva. Vinerom, Radvanjska osvaja prvi set.

5:6 Neverovatno, ponovo je Jelena izgubila svoj servis. Radvanjska ponovo ima priliku za osvajanje seta.

5:5 LUDILO. Jelena je najpre izgubila svoj servis, a kada se činilo da će Radvanska overiti osvajanje prvog seta, Srpkinja odigrala hrabro i bratila stvari na nulu.

4:4 Gemovi teški kao zemlja, obe teniserke teško dolaze do svojih servis gemova.

3:2 Jelena je loše odigrala na svoj servis i odmah izgubila brejk prednosti.

3:1 Jelena pravi brejk i sa velikom prednošću ulazi u finiš seta.

Viktor Troicki – Vašek Pospišil 6:4, 7:6, 4:6, 3:6, 3:6.

V SET

3:6 Pospišil je u četvrtinalu. Viktor Troicki je neočekivano stao posl2 :0 u setovima.

3:5 Viktor je pao. Pospišil je osvojio još jedan gem, sa hrabrim napadima na servis Troickog. Pred pobedom je Kanađanin.

3:4 Imao je Troicki 30:30 posle dosta vremena na servis rivala, ali nije uspeo. Maraton se nastavlja.

3:3 Igra nerava je na delu. Ko će prvi popustiti

1:2 Pospišil nastavlja da dominira na svom servisu. Bez brejka, ali brine igra Viktorovog protivnika.

IV SET

3:6 Viktor je drastično pao u igri, a Pospišil igrao kao u transu. Izgubio je samo dva poena na svoj servis za ceo set. Igraće se peti set.

1:3 Vodenica je potpuno na strani Viktorovog rivala.

0:1 BREJK POSPIŠILA. Viktor je ponovo imao 30:0 i izgubio svoj servis. Ne valja.

III SET

4:6 NIJE USPEO. Jedan gem pada i Viktor je izgubio set. Pospišil je i dalje u igri

4:5 BREJK POSPIŠILA. Viktor je imao 30:0 na svoj servis, a onda je neočekivano pao. Pred gubitkom je seta.

3:3 Igrači čvrsto drže svoje servise.

2:1 Viktor nastavlja u dobrom ritmu. Čekamo prvi brejk.

II SET

7:6 Od rezultat 4:4, Troicki je vezao tri vezana poena i poveo sa 2:0 u setovima. Poen, odnosno lob za 5:4 u tajbrejku je nešto što se retko viđa.

6:6 Odlučivaće tajbrejk.

4:4 Viktor Troicki je poslednja dva gema osvojio bez izgubljenog poena.

2:3 Kanađanin i Srbin za sada igraju bez brejka.

0:1 Pospišil je bez problema osvojio prvi gem u drugom setu na svoj servis.

I SET

6:4 Viktor osvaja prvi set! Naš teniser je bez problema osvojio šesti gem na svoj servis i poveo je u 4. kolu Vimbldona. Troicki je tokom ovog dela igre izgubio svega četiri poena na svoj servis u prvom setu, napravio je jednu iznuđenu grešku i apsolutno zasluženo vodi u duelu protiv Kanađanina.

5:4 Kanađanin je uspeo da smanji prednost, ali će u narednom gemu Troicki servirati sa osvajanje prvog seta.

5:3 Viktor bez problema čuva svoj servis i na gem je od osvajanja prvog seta.

4:3 Sve ide prema planu. Viktor drži svoj servis i korak je bliže prvom setu.

3:2 Srpski teniser je lako osvojio svoj gem, da bi rival osvojio naredni. Brzo se igra. Vrlo brzo.

2:1 BREJK TROICKOG! Prvi brejk pravi Viktor. Odličan početak.

1:1 Ne zna se ko je brže osvojio početne servis gemove.