PREUZMITE medio.rs ANDROID APLIKACIJU

GRMLJAVINA: Ovako se na ulici čuje huk Delija sa Marakane!

Objavljeno: 10.04.2015 20:38Izvor: Telegraf.rs

Da li ste se ikada zapitali kako zvuči navijanje Delija izvan stadiona? Mi jesmo, i baš tada je Zvezda dala gol!

Navijači Crvene zvezde su napravili odličnu atmosferu na utakmici protiv Borca (3:1), a naš reporter snimio je kako zvuči pesma Delija kada prolazite ulicom pored našeg najvećeg stadiona u toku meča.

Imao je sreće da za svega nekoliko minuta, koliko je bio stacioniran na uzvišenju iza južne tribine Marakane, zabeleži trenutak kada su crveno-beli postigli gol.

Sever je prizivao treći gol pesmom ”Pobeda”, a ubrzo zatim je dosuđen penal za njihovu ekipu, koji je u 66. minutu realizovaoDarko Lazović.

Lazović se nije radovao golu, Delije mu skandirale dok je izvodio penal (VIDEO)

Usledio je slavljenički huk, a odmah zatim i čuveno ”Zvezda ooooo”, kako najvatrenije pristalice proslavljaju pogotke poslednjih godina.

Lazović nije mogao da sakrije emocije posle skandiranja Delija!

Ovacije je dobio i strelac gola, a veoma glasno se čulo kada su mu Delije skandirale ime.

Pogledajte i sami kako je to zvučalo izvan stadiona.