PREUZMITE medio.rs ANDROID APLIKACIJU

Dobro ga nije ubio: Žervinjo pesnicom udario protivnika

Objavljeno: 20.01.2015 19:37Izvor: Telegraf.rs

Napadač Rome i Obale Slonovače dobio direktan crveni karton nakon što je pesnicom u lice udario Kietu iz Gvineje

Od Obale Slonovače se očekuje da ove godine dominiraju na Kupu afričkih nacija, ali po igri koju su pokazali protiv Gvineje teško da će i grupu proći – 1:1 (0:1).

Slonovi su jedva uspeli da izbore remi, iako su imali igrača manje kada su u 72. minutu izjednačili rezultat koji je bio aktuelan s kraja prvog poluvremena. Mohamed Jatara je iskoristio kiks odbrane Obale Slonovače u 39. minutu, dok je Dumbija pogodio u 72. minutu.

Ipak, ono što je obeležilo ovaj meč jeste crveni karton koji je zaradio napadač Rome i Žervinjo koji je pesnicom u lice udario Keitu. Za sudiju nije bilo dileme, a Žervinju nije pomoglo ni bacakanje i glumljenje nevinašceta na terenu.

Prosto je neverovatno šta se dogodilo Žervinj u glavi kada je ovako reagovao, ali treba napomenuti da je upravo taj momenat i trgnuo njegove saigrače da zaigraju bolje i stignu makar do boda.